Yeni Üyelik Üye Girişi Hesabım Sipariş Takip İletişim
 
Seçimi Daralt
 
Marka
   AMP
   HCS
 
:: Fiber Kablolama
Sadece Stokta Olanlar       
Karşılaştırmak için tıklayın
Splice Protector 12 ad Kaset Dahil ( HCS-KFO-00021 )
Splice Protector 12 ad Kaset Dahil ( HCS-KFO-00021
  Fiyatı:   44,88 USD+KDV
  KDV Dahil:   334,70 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Splice Protector 24 ad Kaset Dahil ( HCS-KFO-00022 )
Splice Protector 24 ad Kaset Dahil ( HCS-KFO-00022
  Fiyatı:   36,72 USD+KDV
  KDV Dahil:   273,84 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Fiber Optik Moduler Patch Panel Bos 19   ( HCS-PFO-10001-1U )
Fiber Optik Moduler Patch Panel Bos 19 ( HCS-PFO
  Fiyatı:   71,40 USD+KDV
  KDV Dahil:   532,47 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
12 Port SC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-11222-1U )
12 Port SC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-112
  Fiyatı:   30,60 USD+KDV
  KDV Dahil:   228,20 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
12 Port LC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-11225-1U )
12 Port LC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-112
  Fiyatı:   51,00 USD+KDV
  KDV Dahil:   380,34 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
24 Port ST Simplex Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-12411-1U )
24 Port ST Simplex Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-124
  Fiyatı:   51,00 USD+KDV
  KDV Dahil:   380,34 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
24 Port LC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-12425-1U- )
24 Port LC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-124
  Fiyatı:   85,68 TL+KDV
  KDV Dahil:   101,10 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-SC Dup. 50 Mic 3 m ( HCS-T53-M0222-30 )
P.Cord FO SC-SC Dup. 50 Mic 3 m ( HCS-T53-M0222-30
  Fiyatı:   48,96 USD+KDV
  KDV Dahil:   365,12 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Pigtail SC Simplex 1m 50 Mic OM3 ( HCS-T54-B062-10 )
Pigtail SC Simplex 1m 50 Mic OM3 ( HCS-T54-B062-10
  Fiyatı:   14,28 USD+KDV
  KDV Dahil:   106,49 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Pigtail LC Simplex 1m 50 Mic OM3 ( HCS-T54-B068-10 )
Pigtail LC Simplex 1m 50 Mic OM3 ( HCS-T54-B068-10
  Fiyatı:   71,40 TL+KDV
  KDV Dahil:   84,25 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-SC Dup. 50 Mic 1m OM3 ( HCS-T54-M0222-10 )
P.Cord FO SC-SC Dup. 50 Mic 1m OM3 ( HCS-T54-M0222
  Fiyatı:   57,12 USD+KDV
  KDV Dahil:   425,98 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 1m OM3 ( HCS-T54-M0228-10 )
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 1m OM3 ( HCS-T54-M0228
  Fiyatı:   77,52 USD+KDV
  KDV Dahil:   578,11 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 3m OM3 ( HCS-T54-M0228-30 )
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 3m OM3 ( HCS-T54-M0228
  Fiyatı:   79,56 USD+KDV
  KDV Dahil:   593,33 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO LC-LC Dup. 50 Mic 1m OM3 ( HCS-T54-M0288-10 )
P.Cord FO LC-LC Dup. 50 Mic 1m OM3 ( HCS-T54-M0288
  Fiyatı:   97,92 USD+KDV
  KDV Dahil:   730,25 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO LC-LC Dup. 50 Mic 3m OM3 ( HCS-T54-M0288-30 )
P.Cord FO LC-LC Dup. 50 Mic 3m OM3 ( HCS-T54-M0288
  Fiyatı:   99,96 USD+KDV
  KDV Dahil:   745,46 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Pigtail SC 1M SM 9 Mic ( HCS-T91-B062-10 )
Pigtail SC 1M SM 9 Mic ( HCS-T91-B062-10 )
  Fiyatı:   7,34 USD+KDV
  KDV Dahil:   54,74 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Pigtail LC 1M SM 9 Mic ( HCS-T91-B068-10 )
Pigtail LC 1M SM 9 Mic ( HCS-T91-B068-10 )
  Fiyatı:   51,00 TL+KDV
  KDV Dahil:   60,18 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-SC Dup. 1m SM ( HCS-T91-M0922-10 )
P.Cord FO SC-SC Dup. 1m SM ( HCS-T91-M0922-10 )
  Fiyatı:   61,20 USD+KDV
  KDV Dahil:   456,41 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-SC Dup. 3m SM ( HCS-T91-M0922-30 )
P.Cord FO SC-SC Dup. 3m SM ( HCS-T91-M0922-30 )
  Fiyatı:   65,28 USD+KDV
  KDV Dahil:   486,83 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup.1m SM ( HCS-T91-M0928-10 )
P.Cord FO SC-LC Dup.1m SM ( HCS-T91-M0928-10 )
  Fiyatı:   83,64 USD+KDV
  KDV Dahil:   623,75 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup.2m SM ( HCS-T91-M0928-20 )
P.Cord FO SC-LC Dup.2m SM ( HCS-T91-M0928-20 )
  Fiyatı:   153,00 TL+KDV
  KDV Dahil:   180,54 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup.3m SM ( HCS-T91-M0928-30 )
P.Cord FO SC-LC Dup.3m SM ( HCS-T91-M0928-30 )
  Fiyatı:   40,80 USD+KDV
  KDV Dahil:   304,27 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO LC/UPC - LC/UPC Dup.1m SM LSOH ( HCS-T91-M0988-10 )
P.Cord FO LC/UPC - LC/UPC Dup.1m SM LSOH ( HCS-T91
  Fiyatı:   102,00 USD+KDV
  KDV Dahil:   760,68 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO LC-LC Dup. 2m SM ( HCS-T91-M0988-20 )
P.Cord FO LC-LC Dup. 2m SM ( HCS-T91-M0988-20 )
  Fiyatı:   204,00 TL+KDV
  KDV Dahil:   240,72 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Adaptor FO SC Dupleks MM 62.5 Mic ( HCS-VFO-22211 )
Adaptor FO SC Dupleks MM 62.5 Mic ( HCS-VFO-22211
  Fiyatı:   10,20 USD+KDV
  KDV Dahil:   76,07 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Adaptor FO SC Dupleks SM ( HCS-VFO-22212 )
Adaptor FO SC Dupleks SM ( HCS-VFO-22212 )
  Fiyatı:   6,12 USD+KDV
  KDV Dahil:   45,64 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
LC Duplex plastic Adapter aqua MM ( HCS-VFO-27201A )
LC Duplex plastic Adapter aqua MM ( HCS-VFO-27201A
  Fiyatı:   20,40 USD+KDV
  KDV Dahil:   152,14 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Adaptor FO LC Simplex SM Mic ( HCS-VFO-27202 )
Adaptor FO LC Simplex SM Mic ( HCS-VFO-27202 )
  Fiyatı:   65,28 TL+KDV
  KDV Dahil:   77,03 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER COUPLER SC SM ( AMP-1-5502776-1 )
FIBER COUPLER SC SM ( AMP-1-5502776-1 )
  Fiyatı:   8,33 USD+KDV
  KDV Dahil:   62,12 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER PATCH PANEL 1U SC -BOS ( AMP-1206138-8 )
FIBER PATCH PANEL 1U SC -BOS ( AMP-1206138-8 )
  Fiyatı:   58,47 USD+KDV
  KDV Dahil:   436,05 TL
   
   
 
Sayfa :    1  2  
 
 
Her Hakkı Saklıdır 2013 - DN Yazılım Ltd. Şti.

Taksit ve Ödeme Avantajları Burada.

Doruk Sokak No:14/A Cebeci ÇANKAYA / ANKARA - info@teknikmekan.com
Sipariş Takip Hakkımızda Hesabım
İletişim Müşteri Hizmetleri İlgilendiklerim
İade Koşulları Güvenli Alışveriş Arıza ve Garanti

Yer Sağlayıcı: webaktuel e-ticaret

Kredi Kartı Bilgileriniz 128 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır

Yüzde Yüz Güvenli Alışveriş

Google+

..