Yeni Üyelik Üye Girişi Hesabım Sipariş Takip İletişim
 
Seçimi Daralt
 
Marka
   AMP
   HCS
 
:: Fiber Kablolama
Sadece Stokta Olanlar       
Karşılaştırmak için tıklayın
Splice Protector 12 ad Kaset Dahil ( HCS-KFO-00021 )
Splice Protector 12 ad Kaset Dahil ( HCS-KFO-00021
  Fiyatı:   23,39 USD+KDV
  KDV Dahil:   107,09 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Splice Protector 24 ad Kaset Dahil ( HCS-KFO-00022 )
Splice Protector 24 ad Kaset Dahil ( HCS-KFO-00022
  Fiyatı:   19,06 USD+KDV
  KDV Dahil:   87,26 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Fiber Optik Moduler Patch Panel Bos 19   ( HCS-PFO-10001-1U )
Fiber Optik Moduler Patch Panel Bos 19 ( HCS-PFO
  Fiyatı:   39,19 USD+KDV
  KDV Dahil:   179,43 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
12 Port SC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-11222-1U )
12 Port SC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-112
  Fiyatı:   15,90 USD+KDV
  KDV Dahil:   72,80 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
12 Port LC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-11225-1U )
12 Port LC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-112
  Fiyatı:   26,98 USD+KDV
  KDV Dahil:   123,53 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
24 Port LC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-12425-1U- )
24 Port LC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-124
  Fiyatı:   45,96 TL+KDV
  KDV Dahil:   54,23 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-SC Dup. 50 Mic 3 m ( HCS-T53-M0222-30 )
P.Cord FO SC-SC Dup. 50 Mic 3 m ( HCS-T53-M0222-30
  Fiyatı:   26,11 USD+KDV
  KDV Dahil:   119,54 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Pigtail SC Simplex 1m 50 Mic OM3 ( HCS-T54-B062-10 )
Pigtail SC Simplex 1m 50 Mic OM3 ( HCS-T54-B062-10
  Fiyatı:   7,47 USD+KDV
  KDV Dahil:   34,20 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Pigtail LC Simplex 1m 50 Mic OM3 ( HCS-T54-B068-10 )
Pigtail LC Simplex 1m 50 Mic OM3 ( HCS-T54-B068-10
  Fiyatı:   25,06 TL+KDV
  KDV Dahil:   29,57 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-SC Dup. 50 Mic 1m OM3 ( HCS-T54-M0222-10 )
P.Cord FO SC-SC Dup. 50 Mic 1m OM3 ( HCS-T54-M0222
  Fiyatı:   30,47 USD+KDV
  KDV Dahil:   139,50 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 1m OM3 ( HCS-T54-M0228-10 )
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 1m OM3 ( HCS-T54-M0228
  Fiyatı:   41,45 USD+KDV
  KDV Dahil:   189,77 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 3m OM3 ( HCS-T54-M0228-30 )
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 3m OM3 ( HCS-T54-M0228
  Fiyatı:   42,54 USD+KDV
  KDV Dahil:   194,77 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 5m OM3 ( HCS-T54-M0228-50 )
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 5m OM3 ( HCS-T54-M0228
  Fiyatı:   78,58 TL+KDV
  KDV Dahil:   92,72 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO LC-LC Dup. 50 Mic 10m OM3 ( HCS-T54-M0288-00 )
P.Cord FO LC-LC Dup. 50 Mic 10m OM3 ( HCS-T54-M028
  Fiyatı:   114,53 TL+KDV
  KDV Dahil:   135,15 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO LC-LC Dup. 50 Mic 1m OM3 ( HCS-T54-M0288-10 )
P.Cord FO LC-LC Dup. 50 Mic 1m OM3 ( HCS-T54-M0288
  Fiyatı:   52,43 USD+KDV
  KDV Dahil:   240,05 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO LC-LC Dup. 50 Mic 3m OM3 ( HCS-T54-M0288-30 )
P.Cord FO LC-LC Dup. 50 Mic 3m OM3 ( HCS-T54-M0288
  Fiyatı:   53,52 USD+KDV
  KDV Dahil:   245,04 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup.1m 62.5 Mic ( HCS-T63-M0228-10 )
P.Cord FO SC-LC Dup.1m 62.5 Mic ( HCS-T63-M0228-10
  Fiyatı:   56,47 TL+KDV
  KDV Dahil:   66,63 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-SC Dup. 1m SM ( HCS-T91-M0922-10 )
P.Cord FO SC-SC Dup. 1m SM ( HCS-T91-M0922-10 )
  Fiyatı:   34,01 USD+KDV
  KDV Dahil:   155,71 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-SC Dup. 3m SM ( HCS-T91-M0922-30 )
P.Cord FO SC-SC Dup. 3m SM ( HCS-T91-M0922-30 )
  Fiyatı:   35,31 USD+KDV
  KDV Dahil:   161,66 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup.1m SM ( HCS-T91-M0928-10 )
P.Cord FO SC-LC Dup.1m SM ( HCS-T91-M0928-10 )
  Fiyatı:   44,18 USD+KDV
  KDV Dahil:   202,27 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup.2m SM ( HCS-T91-M0928-20 )
P.Cord FO SC-LC Dup.2m SM ( HCS-T91-M0928-20 )
  Fiyatı:   76,88 TL+KDV
  KDV Dahil:   90,72 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup.5m SM ( HCS-T91-M0928-50 )
P.Cord FO SC-LC Dup.5m SM ( HCS-T91-M0928-50 )
  Fiyatı:   82,29 TL+KDV
  KDV Dahil:   97,10 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO LC/UPC - LC/UPC Dup.1m SM LSOH ( HCS-T91-M0988-10 )
P.Cord FO LC/UPC - LC/UPC Dup.1m SM LSOH ( HCS-T91
  Fiyatı:   54,13 USD+KDV
  KDV Dahil:   247,83 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO LC-LC Dup. 2m SM ( HCS-T91-M0988-20 )
P.Cord FO LC-LC Dup. 2m SM ( HCS-T91-M0988-20 )
  Fiyatı:   93,29 TL+KDV
  KDV Dahil:   110,08 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO LC-LC Dup. 3m SM ( HCS-T91-M0988-30 )
P.Cord FO LC-LC Dup. 3m SM ( HCS-T91-M0988-30 )
  Fiyatı:   55,42 USD+KDV
  KDV Dahil:   253,73 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
LC Duplex plastic Adapter aqua MM ( HCS-VFO-27201A )
LC Duplex plastic Adapter aqua MM ( HCS-VFO-27201A
  Fiyatı:   11,09 USD+KDV
  KDV Dahil:   50,77 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER COUPLER SC SM ( AMP-1-5502776-1 )
FIBER COUPLER SC SM ( AMP-1-5502776-1 )
  Fiyatı:   8,99 USD+KDV
  KDV Dahil:   41,16 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER PATCH PANEL 1U SC -BOS ( AMP-1206138-8 )
FIBER PATCH PANEL 1U SC -BOS ( AMP-1206138-8 )
  Fiyatı:   63,05 USD+KDV
  KDV Dahil:   288,67 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER PATCH PANEL 24 PORT LC DPLX BOS ( AMP-1671000-8 )
FIBER PATCH PANEL 24 PORT LC DPLX BOS ( AMP-167100
  Fiyatı:   61,36 USD+KDV
  KDV Dahil:   280,93 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER PIGTAIL SC 1MT SM ( AMP-5233582-1 )
FIBER PIGTAIL SC 1MT SM ( AMP-5233582-1 )
  Fiyatı:   17,91 USD+KDV
  KDV Dahil:   82,00 TL
   
   
 
Sayfa :    1  2  
 
 
Her Hakkı Saklıdır 2013 - Teknikmekan.com

Taksit ve Ödeme Avantajları Burada.

Doruk Sokak No:14/A Cebeci ÇANKAYA / ANKARA

Tel : 533 271 19 06
Tel : 533 271 19 06 - info@teknikmekan.com
Sipariş Takip Hakkımızda Hesabım
İletişim Müşteri Hizmetleri İlgilendiklerim
İade Koşulları Güvenli Alışveriş Arıza ve Garanti

Yer Sağlayıcı: webaktuel e-ticaret

Kredi Kartı Bilgileriniz 128 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır

 

Yüzde Yüz Güvenli Alışveriş

DAMLA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM

ANKARA TİCARET ODASI - SİCİL NO 389091

Google+

..