Yeni Üyelik Üye Girişi Hesabım Sipariş Takip İletişim
 
Seçimi Daralt
 
Marka
   AMP
   HCS
 
:: Fiber Kablolama
Sadece Stokta Olanlar       
Karşılaştırmak için tıklayın
Splice Protector 12 ad Kaset Dahil ( HCS-KFO-00021 )
Splice Protector 12 ad Kaset Dahil ( HCS-KFO-00021
  Fiyatı:   21,69 USD+KDV
  KDV Dahil:   117,86 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Splice Protector 24 ad Kaset Dahil ( HCS-KFO-00022 )
Splice Protector 24 ad Kaset Dahil ( HCS-KFO-00022
  Fiyatı:   17,68 USD+KDV
  KDV Dahil:   96,07 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Fiber Optik Moduler Patch Panel Bos 19   ( HCS-PFO-10001-1U )
Fiber Optik Moduler Patch Panel Bos 19 ( HCS-PFO
  Fiyatı:   36,34 USD+KDV
  KDV Dahil:   197,47 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
12 Port SC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-11222-1U )
12 Port SC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-112
  Fiyatı:   14,74 USD+KDV
  KDV Dahil:   80,10 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
12 Port LC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-11225-1U )
12 Port LC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-112
  Fiyatı:   25,02 USD+KDV
  KDV Dahil:   135,96 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Pigtail SC Simplex 1m 50 Mic OM3 ( HCS-T54-B062-10 )
Pigtail SC Simplex 1m 50 Mic OM3 ( HCS-T54-B062-10
  Fiyatı:   6,93 USD+KDV
  KDV Dahil:   37,66 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Pigtail LC Simplex 1m 50 Mic OM3 ( HCS-T54-B068-10 )
Pigtail LC Simplex 1m 50 Mic OM3 ( HCS-T54-B068-10
  Fiyatı:   23,24 TL+KDV
  KDV Dahil:   27,42 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 1m OM3 ( HCS-T54-M0228-10 )
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 1m OM3 ( HCS-T54-M0228
  Fiyatı:   38,43 USD+KDV
  KDV Dahil:   208,82 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 3m OM3 ( HCS-T54-M0228-30 )
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 3m OM3 ( HCS-T54-M0228
  Fiyatı:   39,44 USD+KDV
  KDV Dahil:   214,31 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 5m OM3 ( HCS-T54-M0228-50 )
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 5m OM3 ( HCS-T54-M0228
  Fiyatı:   72,87 TL+KDV
  KDV Dahil:   85,99 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO LC-LC Dup. 50 Mic 10m OM3 ( HCS-T54-M0288-00 )
P.Cord FO LC-LC Dup. 50 Mic 10m OM3 ( HCS-T54-M028
  Fiyatı:   106,20 TL+KDV
  KDV Dahil:   125,32 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO LC-LC Dup. 50 Mic 3m OM3 ( HCS-T54-M0288-30 )
P.Cord FO LC-LC Dup. 50 Mic 3m OM3 ( HCS-T54-M0288
  Fiyatı:   49,62 USD+KDV
  KDV Dahil:   269,63 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-SC Dup. 1m SM ( HCS-T91-M0922-10 )
P.Cord FO SC-SC Dup. 1m SM ( HCS-T91-M0922-10 )
  Fiyatı:   31,54 USD+KDV
  KDV Dahil:   171,39 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-SC Dup. 3m SM ( HCS-T91-M0922-30 )
P.Cord FO SC-SC Dup. 3m SM ( HCS-T91-M0922-30 )
  Fiyatı:   32,74 USD+KDV
  KDV Dahil:   177,91 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup.1m SM ( HCS-T91-M0928-10 )
P.Cord FO SC-LC Dup.1m SM ( HCS-T91-M0928-10 )
  Fiyatı:   40,96 USD+KDV
  KDV Dahil:   222,57 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup.2m SM ( HCS-T91-M0928-20 )
P.Cord FO SC-LC Dup.2m SM ( HCS-T91-M0928-20 )
  Fiyatı:   71,29 TL+KDV
  KDV Dahil:   84,12 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup.3m SM ( HCS-T91-M0928-30 )
P.Cord FO SC-LC Dup.3m SM ( HCS-T91-M0928-30 )
  Fiyatı:   20,40 USD+KDV
  KDV Dahil:   110,85 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup.5m SM ( HCS-T91-M0928-50 )
P.Cord FO SC-LC Dup.5m SM ( HCS-T91-M0928-50 )
  Fiyatı:   76,31 TL+KDV
  KDV Dahil:   90,05 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO LC/UPC - LC/UPC Dup.1m SM LSOH ( HCS-T91-M0988-10 )
P.Cord FO LC/UPC - LC/UPC Dup.1m SM LSOH ( HCS-T91
  Fiyatı:   50,19 USD+KDV
  KDV Dahil:   272,73 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO LC-LC Dup. 3m SM ( HCS-T91-M0988-30 )
P.Cord FO LC-LC Dup. 3m SM ( HCS-T91-M0988-30 )
  Fiyatı:   51,39 USD+KDV
  KDV Dahil:   279,25 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
LC Duplex plastic Adapter aqua MM ( HCS-VFO-27201A )
LC Duplex plastic Adapter aqua MM ( HCS-VFO-27201A
  Fiyatı:   10,28 USD+KDV
  KDV Dahil:   55,86 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER COUPLER SC SM ( AMP-1-5502776-1 )
FIBER COUPLER SC SM ( AMP-1-5502776-1 )
  Fiyatı:   8,33 USD+KDV
  KDV Dahil:   45,26 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER PATCH PANEL 1U SC -BOS ( AMP-1206138-8 )
FIBER PATCH PANEL 1U SC -BOS ( AMP-1206138-8 )
  Fiyatı:   58,47 USD+KDV
  KDV Dahil:   317,72 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER PATCH PANEL 24 PORT LC DPLX BOS ( AMP-1671000-8 )
FIBER PATCH PANEL 24 PORT LC DPLX BOS ( AMP-167100
  Fiyatı:   56,90 USD+KDV
  KDV Dahil:   309,19 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER COUPLER LC SM ( AMP-6457567-4 )
FIBER COUPLER LC SM ( AMP-6457567-4 )
  Fiyatı:   9,46 USD+KDV
  KDV Dahil:   51,40 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER COUPLER LC MM ( AMP-6457567-8 )
FIBER COUPLER LC MM ( AMP-6457567-8 )
  Fiyatı:   5,88 USD+KDV
  KDV Dahil:   31,95 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER PATCH CORD LC/LC 3MT SM ( AMP-6536501-3 )
FIBER PATCH CORD LC/LC 3MT SM ( AMP-6536501-3 )
  Fiyatı:   45,19 USD+KDV
  KDV Dahil:   245,56 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER PATCH CORD LC/LC 5MT SM ( AMP-6536501-5 )
FIBER PATCH CORD LC/LC 5MT SM ( AMP-6536501-5 )
  Fiyatı:   39,78 USD+KDV
  KDV Dahil:   216,16 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER PATCH CORD LC/SC 3MT SM ( AMP-6536508-3 )
FIBER PATCH CORD LC/SC 3MT SM ( AMP-6536508-3 )
  Fiyatı:   34,61 USD+KDV
  KDV Dahil:   188,07 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER LC PIGTAIL 2M SM 9mc ( AMP-6536880-2 )
FIBER LC PIGTAIL 2M SM 9mc ( AMP-6536880-2 )
  Fiyatı:   12,45 USD+KDV
  KDV Dahil:   67,65 TL
   
   
 
Sayfa :    1  2  
 
 
Her Hakkı Saklıdır 2013 - Teknikmekan.com

Taksit ve Ödeme Avantajları Burada.

Doruk Sokak No:14/A Cebeci ÇANKAYA / ANKARA

Tel : 533 271 19 06
Tel : 533 271 19 06 - info@teknikmekan.com
Sipariş Takip Hakkımızda Hesabım
İletişim Müşteri Hizmetleri İlgilendiklerim
İade Koşulları Güvenli Alışveriş Arıza ve Garanti

Yer Sağlayıcı: webaktuel e-ticaret

Kredi Kartı Bilgileriniz 128 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır

 

Yüzde Yüz Güvenli Alışveriş

DAMLA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM

ANKARA TİCARET ODASI - SİCİL NO 389091

Google+

..