Yeni Üyelik Üye Girişi Hesabım Sipariş Takip İletişim
 
Seçimi Daralt
 
Marka
   AMP
   HCS
 
:: Fiber Kablolama
Sadece Stokta Olanlar       
Karşılaştırmak için tıklayın
Kablo8CoreMAOUTSLT MM50MicOM3(tek kilif) ( HCS-E54-00803 )
Kablo8CoreMAOUTSLT MM50MicOM3(tek kilif) ( HCS-E54
  Fiyatı:   4,59 USD+KDV
  KDV Dahil:   26,05 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Splice Protector 12 ad Kaset Dahil ( HCS-KFO-00021 )
Splice Protector 12 ad Kaset Dahil ( HCS-KFO-00021
  Fiyatı:   21,69 USD+KDV
  KDV Dahil:   123,11 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Splice Protector 24 ad Kaset Dahil ( HCS-KFO-00022 )
Splice Protector 24 ad Kaset Dahil ( HCS-KFO-00022
  Fiyatı:   17,68 USD+KDV
  KDV Dahil:   100,35 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Fiber Optik Moduler Patch Panel Bos 19   ( HCS-PFO-10001-1U )
Fiber Optik Moduler Patch Panel Bos 19 ( HCS-PFO
  Fiyatı:   36,34 USD+KDV
  KDV Dahil:   206,26 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
12 Port SC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-11222-1U )
12 Port SC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-112
  Fiyatı:   14,74 USD+KDV
  KDV Dahil:   83,66 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
12 Port LC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-11225-1U )
12 Port LC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-112
  Fiyatı:   25,02 USD+KDV
  KDV Dahil:   142,01 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
24 Port ST Simplex Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-12411-1U )
24 Port ST Simplex Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-124
  Fiyatı:   25,02 USD+KDV
  KDV Dahil:   142,01 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
24 Port LC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-12425-1U- )
24 Port LC Dupleks Adaptor Modulu 1U ( HCS-PFO-124
  Fiyatı:   42,62 TL+KDV
  KDV Dahil:   50,29 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Pigtail SC Simplex 1m 50 Mic OM3 ( HCS-T54-B062-10 )
Pigtail SC Simplex 1m 50 Mic OM3 ( HCS-T54-B062-10
  Fiyatı:   6,93 USD+KDV
  KDV Dahil:   39,33 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
Pigtail LC Simplex 1m 50 Mic OM3 ( HCS-T54-B068-10 )
Pigtail LC Simplex 1m 50 Mic OM3 ( HCS-T54-B068-10
  Fiyatı:   23,24 TL+KDV
  KDV Dahil:   27,42 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 1m OM3 ( HCS-T54-M0228-10 )
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 1m OM3 ( HCS-T54-M0228
  Fiyatı:   38,43 USD+KDV
  KDV Dahil:   218,12 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 3m OM3 ( HCS-T54-M0228-30 )
P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 3m OM3 ( HCS-T54-M0228
  Fiyatı:   39,44 USD+KDV
  KDV Dahil:   223,85 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO LC-LC Dup. 50 Mic 1m OM3 ( HCS-T54-M0288-10 )
P.Cord FO LC-LC Dup. 50 Mic 1m OM3 ( HCS-T54-M0288
  Fiyatı:   48,61 USD+KDV
  KDV Dahil:   275,90 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
LC simplex pigtail MM 62.5 1 metre ( HCS-T61-B068-10 )
LC simplex pigtail MM 62.5 1 metre ( HCS-T61-B068-
  Fiyatı:   11,09 USD+KDV
  KDV Dahil:   62,94 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-SC Dup. 3m SM ( HCS-T91-M0922-30 )
P.Cord FO SC-SC Dup. 3m SM ( HCS-T91-M0922-30 )
  Fiyatı:   32,74 USD+KDV
  KDV Dahil:   185,83 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup.1m SM ( HCS-T91-M0928-10 )
P.Cord FO SC-LC Dup.1m SM ( HCS-T91-M0928-10 )
  Fiyatı:   40,96 USD+KDV
  KDV Dahil:   232,48 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup.2m SM ( HCS-T91-M0928-20 )
P.Cord FO SC-LC Dup.2m SM ( HCS-T91-M0928-20 )
  Fiyatı:   71,29 TL+KDV
  KDV Dahil:   84,12 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup.3m SM ( HCS-T91-M0928-30 )
P.Cord FO SC-LC Dup.3m SM ( HCS-T91-M0928-30 )
  Fiyatı:   20,40 USD+KDV
  KDV Dahil:   115,79 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO SC-LC Dup.5m SM ( HCS-T91-M0928-50 )
P.Cord FO SC-LC Dup.5m SM ( HCS-T91-M0928-50 )
  Fiyatı:   76,31 TL+KDV
  KDV Dahil:   90,05 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO LC/UPC - LC/UPC Dup.1m SM LSOH ( HCS-T91-M0988-10 )
P.Cord FO LC/UPC - LC/UPC Dup.1m SM LSOH ( HCS-T91
  Fiyatı:   50,19 USD+KDV
  KDV Dahil:   284,87 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
P.Cord FO LC-LC Dup. 2m SM ( HCS-T91-M0988-20 )
P.Cord FO LC-LC Dup. 2m SM ( HCS-T91-M0988-20 )
  Fiyatı:   86,51 TL+KDV
  KDV Dahil:   102,08 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER COUPLER SC SM ( AMP-1-5502776-1 )
FIBER COUPLER SC SM ( AMP-1-5502776-1 )
  Fiyatı:   8,33 USD+KDV
  KDV Dahil:   47,28 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER PATCH PANEL 1U SC -BOS ( AMP-1206138-8 )
FIBER PATCH PANEL 1U SC -BOS ( AMP-1206138-8 )
  Fiyatı:   58,47 USD+KDV
  KDV Dahil:   331,86 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER PATCH PANEL 24 PORT LC DPLX BOS ( AMP-1671000-8 )
FIBER PATCH PANEL 24 PORT LC DPLX BOS ( AMP-167100
  Fiyatı:   56,90 USD+KDV
  KDV Dahil:   322,95 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER PIGTAIL SC 1MT SM ( AMP-5233582-1 )
FIBER PIGTAIL SC 1MT SM ( AMP-5233582-1 )
  Fiyatı:   16,61 USD+KDV
  KDV Dahil:   94,28 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER COUPLER LC SM ( AMP-6457567-4 )
FIBER COUPLER LC SM ( AMP-6457567-4 )
  Fiyatı:   9,46 USD+KDV
  KDV Dahil:   53,69 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER COUPLER LC MM ( AMP-6457567-8 )
FIBER COUPLER LC MM ( AMP-6457567-8 )
  Fiyatı:   5,88 USD+KDV
  KDV Dahil:   33,37 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER PATCH CORD LC/LC 1MT SM ( AMP-6536501-1 )
FIBER PATCH CORD LC/LC 1MT SM ( AMP-6536501-1 )
  Fiyatı:   43,93 USD+KDV
  KDV Dahil:   249,34 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER PATCH CORD LC/LC 3MT SM ( AMP-6536501-3 )
FIBER PATCH CORD LC/LC 3MT SM ( AMP-6536501-3 )
  Fiyatı:   45,19 USD+KDV
  KDV Dahil:   256,49 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
FIBER PATCH CORD LC/LC 5MT SM ( AMP-6536501-5 )
FIBER PATCH CORD LC/LC 5MT SM ( AMP-6536501-5 )
  Fiyatı:   39,78 USD+KDV
  KDV Dahil:   225,78 TL
   
   
 
Sayfa :    1  2  
 
 
Her Hakkı Saklıdır 2013 - Teknikmekan.com

Taksit ve Ödeme Avantajları Burada.

Doruk Sokak No:14/A Cebeci ÇANKAYA / ANKARA

Tel : 533 271 19 06
Tel : 533 271 19 06 - info@teknikmekan.com
Sipariş Takip Hakkımızda Hesabım
İletişim Müşteri Hizmetleri İlgilendiklerim
İade Koşulları Güvenli Alışveriş Arıza ve Garanti

Yer Sağlayıcı: webaktuel e-ticaret

Kredi Kartı Bilgileriniz 128 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır

 

Yüzde Yüz Güvenli Alışveriş

DAMLA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM

ANKARA TİCARET ODASI - SİCİL NO 389091

Google+

..