Yeni yelik ye Girii Hesabm Sipari Takip letiim
 
Seimi Daralt
Network Ürünleri
   Access Pointler
   Adsl / Kablonet Modemler
   Elektrik Prizi A Adaptrleri
   Ethernet Kart
   Fiber Modller
   Fiber Optik Kablolar
   Fiber Optik rnler
   Gvenlik rnleri (Security)
   nce stemciler - Thin-Client
   Kabinet Aksesuarlar
   Kabinetler
   Kablosuz A rnleri (Wireless)
   Konnektr/Skma Pensesi
   Log Cihazlar
   Patch Panel Ve Aksamlar
   Print Server
   Router
   Santraller
   Server Network Kart
   Shdsl Modemler
   Switch
   Switch Box/oklayclar
   Vdsl Modemler
   Wireless Anten Kablolar
   Wireless Antenler
 
Marka
   AIRTIES
   ALLIED TELESIS
   Apple
   ARUBA
   Assmann
   ASUS
   Aten
   BEEK
   CISCO
   CODEGEN
   Dark
   DELL
   DIGITUS
   Digitus
   D-LINK
   EDGE-CORE
   EDIMAX
   EVEREST
   EXCEL
   FORTIGATE
   FRISBY
   Frisby
   HCS
   HIKVISION
   HP
   HUAWEI
   Hytech
   INTEL
   KABN
   KAREL
   LANSAN
   LG
   LINKSYS
   Linksys
   MERCUSYS
   MIKROTIK
   Microsoft
   Oem
   PLANET
   RUIJIE
   S-LINK
   SOPHOS
   SPEED
   SPY
   TARGUS
   TENDA
   TP-LINK
   TTEC
   UBIQUITI (UBNT)
   UniFi
   VCOM
   WisNetworks
   YAKO
   ZYXEL
 
:: Network Ürünleri
Sadece Stokta Olanlar       
Karlatrmak iin tklayn
BEEK BN-GLC-LH-SM 1.25Gb/s 1310nm 20km SM/LC SFP Fiber Modl
BEEK BN-GLC-LH-SM 1.25Gb/s 1310nm 20km SM/LC SFP F
  Fiyat:   35,70 USD+KDV
  KDV Dahil:   240,33 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
BEEK BN-J4859C 850nm SM/LC SFP Fiber Modl
BEEK BN-J4859C 850nm SM/LC SFP Fiber Modl
  Fiyat:   32,64 USD+KDV
  KDV Dahil:   219,73 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
BEEK BN-GLC-SX-MM 850nm MM/LC SFP Fiber Modl
BEEK BN-GLC-SX-MM 850nm MM/LC SFP Fiber Modl
  Fiyat:   29,58 USD+KDV
  KDV Dahil:   199,13 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
BEEK BN-J4858C 850nm MM/LC SFP Fiber Modl
BEEK BN-J4858C 850nm MM/LC SFP Fiber Modl
  Fiyat:   29,58 USD+KDV
  KDV Dahil:   199,13 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
TP-LINK TL-SM311LS 10 Km SM/LC SFP Fiber Modl
TP-LINK TL-SM311LS 10 Km SM/LC SFP Fiber Modl
  Fiyat:   19,36 USD+KDV
  KDV Dahil:   130,33 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
TP-LINK TL-SM311LM MM/LC SFP Fiber Modl
TP-LINK TL-SM311LM MM/LC SFP Fiber Modl
  Fiyat:   19,36 USD+KDV
  KDV Dahil:   130,33 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
TP-LINK 10GBase-SR TXM431-SR Multi-Mode SFP+ LC Transceiver
TP-LINK 10GBase-SR TXM431-SR Multi-Mode SFP+ LC Tr
  Fiyat:   32,28 USD+KDV
  KDV Dahil:   217,31 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
LANSAN 1.25Gb/s LNS-3018-CS 1310nm 20km Singlemode SFP Fiber Modl SMF LX
LANSAN 1.25Gb/s LNS-3018-CS 1310nm 20km Singlemode
  Fiyat:   18,26 USD+KDV
  KDV Dahil:   122,92 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
LANSAN 1.25Gb/s LNS-3018-HP 1310nm 20km Singlemode SFP Fiber Modl SMF LX
LANSAN 1.25Gb/s LNS-3018-HP 1310nm 20km Singlemode
  Fiyat:   18,26 USD+KDV
  KDV Dahil:   122,92 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
LANSAN 1.25Gb/s LNS-3018-HW 1310nm 20km Singlemode SFP Fiber Modl SMF LX
LANSAN 1.25Gb/s LNS-3018-HW 1310nm 20km Singlemode
  Fiyat:   18,26 USD+KDV
  KDV Dahil:   122,92 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
LANSAN 1.25Gb/s LNS-3014-HP 850nm 550m Multimode SFP Fiber Modl SMF LX
LANSAN 1.25Gb/s LNS-3014-HP 850nm 550m Multimode S
  Fiyat:   18,26 USD+KDV
  KDV Dahil:   122,92 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
LANSAN 1.25Gb/s LNS-3014-HW 850nm 550m Multimode SFP Fiber Modl SFP SX
LANSAN 1.25Gb/s LNS-3014-HW 850nm 550m Multimode S
  Fiyat:   18,26 USD+KDV
  KDV Dahil:   122,92 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
BEEK BN-J4859C 1000Base-LX 1310nm 20km SM/LC SFP Modl
BEEK BN-J4859C 1000Base-LX 1310nm 20km SM/LC SFP M
  Fiyat:   28,46 USD+KDV
  KDV Dahil:   191,59 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE MINI-GBIC-SX-MM850 1000Base-SX (1 Gbps) Multi-Mode SFP Fiber Modl
RUIJIE MINI-GBIC-SX-MM850 1000Base-SX (1 Gbps) Mul
  Fiyat:   23,24 USD+KDV
  KDV Dahil:   156,45 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE MINI-GBIC-LX-SM1310 1000Base-LX SingleMode LX SFP Fiber Modl
RUIJIE MINI-GBIC-LX-SM1310 1000Base-LX SingleMode
  Fiyat:   27,89 USD+KDV
  KDV Dahil:   187,75 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
UBIQUITI (UBNT) UF-MM-1G 1 Gigabit MM/LC SFP+ LC Transceiver (2 li PAKET)
UBIQUITI (UBNT) UF-MM-1G 1 Gigabit MM/LC SFP+ LC T
  Fiyat:   24,99 USD+KDV
  KDV Dahil:   168,23 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
LANSAN 1.25Gb/s LNS-3014-CS 850nm 550m Multimode SFP Fiber Modl SFP SX
LANSAN 1.25Gb/s LNS-3014-CS 850nm 550m Multimode S
  Fiyat:   18,26 USD+KDV
  KDV Dahil:   122,92 TL
   
   
 
Sayfa :    1 
 
 
Her Hakk Sakldr 2013 - DN Yazılım Ltd. Şti.

Taksit ve deme Avantajlar Burada.

Doruk Sokak No:14/A Cebeci ÇANKAYA / ANKARA - info@teknikmekan.com
Sipari Takip Hakkmzda Hesabm
letiim Mteri Hizmetleri lgilendiklerim
ade Koullar Gvenli Alveri Arza ve Garanti

Yer Salayc: webaktuel e-ticaret

Kredi Kart Bilgileriniz 128 Bit SSL Sertifikas ile korunmaktadr

Yüzde Yüz Güvenli Alışveriş

Google+

..