Yeni yelik ye Girii Hesabm Sipari Takip letiim
 
Seimi Daralt
Network Ürünleri
   Access Pointler
   Adsl / Kablonet Modemler
   Elektrik Prizi A Adaptrleri
   Ethernet Kart
   Fiber Modller
   Fiber Optik Kablolar
   Fiber Optik rnler
   Gvenlik rnleri (Security)
   nce stemciler - Thin-Client
   Kabinet Aksesuarlar
   Kabinetler
   Kablosuz A rnleri (Wireless)
   Konnektr/Skma Pensesi
   Log Cihazlar
   Patch Panel Ve Aksamlar
   Print Server
   Router
   Santraller
   Server Network Kart
   Shdsl Modemler
   Switch
   Switch Box/oklayclar
   Vdsl Modemler
   Wireless Anten Kablolar
   Wireless Antenler
 
Marka
   AIRTIES
   ALLIED TELESIS
   Apple
   ARUBA
   Assmann
   ASUS
   Aten
   BEEK
   CISCO
   CODEGEN
   Dark
   DELL
   DIGITUS
   Digitus
   D-LINK
   EDGE-CORE
   EDIMAX
   ENGENIUS
   EVEREST
   EXCEL
   FORTIGATE
   FRISBY
   HAIKON
   HCS
   HP
   HUAWEI
   Hytech
   KABN
   KAREL
   KAREL AVANTAJ PAKET
   LANSAN
   LG
   LIGOWAVE
   LINKSYS
   Linksys
   MERCUSYS
   MIKROTIK
   Microsoft
   NETGEAR
   Oem
   PLANET
   RUIJIE
   SilverStone
   S-LINK
   SOPHOS
   SPEED
   SPY
   TARGUS
   TENDA
   TP-LINK
   TTEC
   UBIQUITI (UBNT)
   UniFi
   VCOM
   WisNetworks
   YAKO
   ZYXEL
 
:: Network Ürünleri
Sadece Stokta Olanlar       
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE RG-AP710 1 x 1 Giga POE + 1x Console 1167 Mbps Mimo 2.4GHz + 5GHz Dual ndoor AP (Tavan Tipi)
RUIJIE RG-AP710 1 x 1 Giga POE + 1x Console 1167 M
  Fiyat:   77,38 USD+KDV
  KDV Dahil:   483,48 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE RG-AP720-L 1 x 1 Giga POE + 1x Console 1167 Mbps Wawe2 Mu-Mimo 2.4GHz + 5GHz Dual ndoor AP (Tavan Tipi)
RUIJIE RG-AP720-L 1 x 1 Giga POE + 1x Console 1167
  Fiyat:   89,90 USD+KDV
  KDV Dahil:   561,70 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE RG-AP630(CD) 1x Giga Poe port + 1 SFP port 1167 Mbps Mimo Outdoor 2.4 GHz+5GHz Daul Band (Duvar Tipi)
RUIJIE RG-AP630(CD) 1x Giga Poe port + 1 SFP port
  Fiyat:   192,25 USD+KDV
  KDV Dahil:   1.201,20 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 10 Port XS-S1960-10GT2SFP-P-H 10/100/1000 Base-T Web Ynetilebilir 8 x Giga POE+2 SFP+2 Giga Port L3 PoE Gigabit
RUIJIE 10 Port XS-S1960-10GT2SFP-P-H 10/100/1000 B
  Fiyat:   175,86 USD+KDV
  KDV Dahil:   1.098,79 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 24 +4 Port POE XS-S1960-24GT4SFP-UP-H 10/100/1000 Base-T Web Smart 24 Giga POE + 4 Giga SFP L3 Gigabit Switch (37
RUIJIE 24 +4 Port POE XS-S1960-24GT4SFP-UP-H 10/10
  Fiyat:   380,36 USD+KDV
  KDV Dahil:   2.376,53 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 48+4 PORT XS-S1960-48GT4SFP-H 10/100/1000 Base-T Web Smart 48 Giga Port + 4 Giga SFP L3 Gigabit Switch
RUIJIE 48+4 PORT XS-S1960-48GT4SFP-H 10/100/1000 B
  Fiyat:   331,95 USD+KDV
  KDV Dahil:   2.074,06 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 8 Port 10/100 Base-T RG-S1808 10/100 Ynetilemez
RUIJIE 8 Port 10/100 Base-T RG-S1808 10/100 Yneti
  Fiyat:   15,90 USD+KDV
  KDV Dahil:   99,34 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 24 Port 10/100 +2 Giga+2SFP RG-S1826 10/100 Ynetilemez
RUIJIE 24 Port 10/100 +2 Giga+2SFP RG-S1826 10/100
  Fiyat:   69,16 USD+KDV
  KDV Dahil:   432,12 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 8 Giga Port RG-S1808G 10/100/1000 Base-T Ynetilemez 10/100/1000
RUIJIE 8 Giga Port RG-S1808G 10/100/1000 Base-T Y
  Fiyat:   32,35 USD+KDV
  KDV Dahil:   202,13 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 16 Giga + 2 SFP Giga Port RG-S1818G 10/100/1000 Base-T Ynetilemez
RUIJIE 16 Giga + 2 SFP Giga Port RG-S1818G 10/100/
  Fiyat:   72,61 USD+KDV
  KDV Dahil:   453,67 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 24+2 Port RG-S1826G 10/100/1000 Base-T Ynetilemez 24 Giga + 2 Giga SFP Port
RUIJIE 24+2 Port RG-S1826G 10/100/1000 Base-T Yne
  Fiyat:   103,73 USD+KDV
  KDV Dahil:   648,12 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 8+1 Port RG-S1809-P 10/100 Ynetilemez 8 Port 10/100 POE+1 Giga (118 W)
RUIJIE 8+1 Port RG-S1809-P 10/100 Ynetilemez 8 Po
  Fiyat:   73,31 USD+KDV
  KDV Dahil:   458,05 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 8 Giga POE Port + 2 Sfp Port RG-S1810G-P 10/100/1000 Base-T Ynetilemez 8 Port PoE, 2xSFP (124W)
RUIJIE 8 Giga POE Port + 2 Sfp Port RG-S1810G-P 10
  Fiyat:   111,15 USD+KDV
  KDV Dahil:   694,48 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 24+2 Port RG-S1826G-P 10/100/1000 Base-T Ynetilemez 24 Port POE+2 x SFP (370W)
RUIJIE 24+2 Port RG-S1826G-P 10/100/1000 Base-T Y
  Fiyat:   261,41 USD+KDV
  KDV Dahil:   1.633,32 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE MINI-GBIC-SX-MM850 1000Base-SX (1 Gbps) Multi-Mode SFP Fiber Modl
RUIJIE MINI-GBIC-SX-MM850 1000Base-SX (1 Gbps) Mul
  Fiyat:   20,75 USD+KDV
  KDV Dahil:   129,65 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE MINI-GBIC-LX-SM1310 1000Base-LX SingleMode LX SFP Fiber Modl
RUIJIE MINI-GBIC-LX-SM1310 1000Base-LX SingleMode
  Fiyat:   24,90 USD+KDV
  KDV Dahil:   155,58 TL
   
   
 
Sayfa :    1 
 
 
Her Hakk Sakldr 2013 - DN Yazılım Ltd. Şti.

Taksit ve deme Avantajlar Burada.

Doruk Sokak No:14/A Cebeci ÇANKAYA / ANKARA - info@teknikmekan.com
Sipari Takip Hakkmzda Hesabm
letiim Mteri Hizmetleri lgilendiklerim
ade Koullar Gvenli Alveri Arza ve Garanti

Yer Salayc: webaktuel e-ticaret

Kredi Kart Bilgileriniz 128 Bit SSL Sertifikas ile korunmaktadr

Yüzde Yüz Güvenli Alışveriş

Google+

..