Yeni yelik ye Girii Hesabm Sipari Takip letiim
 
Seimi Daralt
Network Ürünleri
   Access Pointler
   Adsl / Kablonet Modemler
   Elektrik Prizi A Adaptrleri
   Ethernet Kart
   Fiber Modller
   Fiber Optik Kablolar
   Fiber Optik rnler
   Gvenlik rnleri (Security)
   nce stemciler - Thin-Client
   Kabinet Aksesuarlar
   Kabinetler
   Kablosuz A rnleri (Wireless)
   Konnektr/Skma Pensesi
   Log Cihazlar
   Patch Panel Ve Aksamlar
   Print Server
   Router
   Santraller
   Server Network Kart
   Shdsl Modemler
   Switch
   Switch Box/oklayclar
   Vdsl Modemler
   Wireless Anten Kablolar
   Wireless Antenler
 
Marka
   AIRTIES
   ALLIED TELESIS
   Apple
   ARUBA
   Assmann
   ASUS
   Aten
   BEEK
   CISCO
   CODEGEN
   Dark
   DELL
   DIGITUS
   Digitus
   D-LINK
   EDGE-CORE
   EDIMAX
   EVEREST
   EXCEL
   FORTIGATE
   FRISBY
   Frisby
   HCS
   HIKVISION
   HP
   HUAWEI
   Hytech
   INTEL
   KABN
   KAREL
   LANSAN
   LG
   LINKSYS
   Linksys
   MERCUSYS
   MIKROTIK
   Microsoft
   Oem
   PLANET
   RUIJIE
   S-LINK
   SOPHOS
   SPEED
   SPY
   TARGUS
   TENDA
   TP-LINK
   TTEC
   UBIQUITI (UBNT)
   UniFi
   VCOM
   WisNetworks
   YAKO
   ZYXEL
 
:: Network Ürünleri
Sadece Stokta Olanlar       
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE RG-AP710 1 x 1 Giga POE + 1x Console 1167 Mbps Mimo 2.4GHz + 5GHz Dual ndoor AP (Tavan Tipi)
RUIJIE RG-AP710 1 x 1 Giga POE + 1x Console 1167 M
  Fiyat:   85,20 USD+KDV
  KDV Dahil:   573,56 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE RG-AP720-L 1 x 1 Giga POE + 1x Console 1167 Mbps Wawe2 Mu-Mimo 2.4GHz + 5GHz Dual ndoor AP (Tavan Tipi)
RUIJIE RG-AP720-L 1 x 1 Giga POE + 1x Console 1167
  Fiyat:   106,89 USD+KDV
  KDV Dahil:   719,57 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE RG-AP630(CD) 1x Giga Poe port + 1 SFP port 1167 Mbps Mimo Outdoor 2.4 GHz+5GHz Daul Band (Duvar Tipi)
RUIJIE RG-AP630(CD) 1x Giga Poe port + 1 SFP port
  Fiyat:   230,82 USD+KDV
  KDV Dahil:   1.553,86 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 8 Gbit POE+2 SFP+2 Gbit Port XS-S1960-10GT2SFP-P-H . L3 Basic Ynetilebilir . (125W)
RUIJIE 8 Gbit POE+2 SFP+2 Gbit Port XS-S1960-10GT2
  Fiyat:   209,13 USD+KDV
  KDV Dahil:   1.407,84 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 24 Gbit POE+4 SFP Port S1960-24GT4SFP-UP-H ( Nem Korumal ) L3 Basic Ynetilebilir (370W)
RUIJIE 24 Gbit POE+4 SFP Port S1960-24GT4SFP-UP-H
  Fiyat:   456,98 USD+KDV
  KDV Dahil:   3.076,34 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 48+4 PORT XS-S1960-48GT4SFP-H 10/100/1000 Base-T Web Smart 48 Giga Port + 4 Giga SFP L3 Gigabit Switch
RUIJIE 48+4 PORT XS-S1960-48GT4SFP-H 10/100/1000 B
  Fiyat:   379,53 USD+KDV
  KDV Dahil:   2.554,96 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 8 Port 10/100 Base-T RG-S1808 10/100 Ynetilemez
RUIJIE 8 Port 10/100 Base-T RG-S1808 10/100 Yneti
  Fiyat:   17,82 USD+KDV
  KDV Dahil:   119,96 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 24 Port 10/100 +2 SFP+2 Gbit S1826 10/100 Ynetilemez
RUIJIE 24 Port 10/100 +2 SFP+2 Gbit S1826 10/100 Y
  Fiyat:   77,46 USD+KDV
  KDV Dahil:   521,45 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 8 Giga Port RG-S1808G 10/100/1000 Base-T Ynetilemez 10/100/1000
RUIJIE 8 Giga Port RG-S1808G 10/100/1000 Base-T Y
  Fiyat:   35,63 USD+KDV
  KDV Dahil:   239,86 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 16 Gbit+ 2 SFP Port S1818G Ynetilemez
RUIJIE 16 Gbit+ 2 SFP Port S1818G Ynetilemez
  Fiyat:   81,32 USD+KDV
  KDV Dahil:   547,44 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 24 Gbit + 2 SFP Port S1826G Ynetilemez
RUIJIE 24 Gbit + 2 SFP Port S1826G Ynetilemez
  Fiyat:   100,69 USD+KDV
  KDV Dahil:   677,84 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 8+1 Port RG-S1809-P 10/100 Ynetilemez 8 Port 10/100 POE+1 Giga (118 W)
RUIJIE 8+1 Port RG-S1809-P 10/100 Ynetilemez 8 Po
  Fiyat:   82,10 USD+KDV
  KDV Dahil:   552,69 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 8 Giga POE Port + 2 Sfp Port RG-S1810G-P 10/100/1000 Base-T Ynetilemez 8 Port PoE, 2xSFP (124W)
RUIJIE 8 Giga POE Port + 2 Sfp Port RG-S1810G-P 10
  Fiyat:   122,38 USD+KDV
  KDV Dahil:   823,85 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 24 Gbit POE + 2 SFP Port S1826G-P Ynetilemez (370W)
RUIJIE 24 Gbit POE + 2 SFP Port S1826G-P Ynetilem
  Fiyat:   292,78 USD+KDV
  KDV Dahil:   1.970,97 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE MINI-GBIC-SX-MM850 1000Base-SX (1 Gbps) Multi-Mode SFP Fiber Modl
RUIJIE MINI-GBIC-SX-MM850 1000Base-SX (1 Gbps) Mul
  Fiyat:   23,24 USD+KDV
  KDV Dahil:   156,45 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE MINI-GBIC-LX-SM1310 1000Base-LX SingleMode LX SFP Fiber Modl
RUIJIE MINI-GBIC-LX-SM1310 1000Base-LX SingleMode
  Fiyat:   27,89 USD+KDV
  KDV Dahil:   187,75 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 24 Gbit+ 4 SFP Port S1960-24GT4SFP-H ( Nem Korumal ) L3 Basic Ynetilebilir
RUIJIE 24 Gbit+ 4 SFP Port S1960-24GT4SFP-H ( Nem
  Fiyat:   209,13 USD+KDV
  KDV Dahil:   1.407,84 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 8 x Gbit POE+1xGbit SFP+1xGbit XS-S1920-9GT1SFP-P-E 10/100/1000 Base-T Ynetilebilir (125W)
RUIJIE 8 x Gbit POE+1xGbit SFP+1xGbit XS-S1920-9GT
  Fiyat:   162,66 USD+KDV
  KDV Dahil:   1.095,01 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE 24 Gbit POE+2 SFP+2 Gbit Port S1920-26GT2SFP-LP-E ( L2 Ynetilebilir ) (185W)
RUIJIE 24 Gbit POE+2 SFP+2 Gbit Port S1920-26GT2SF
  Fiyat:   317,57 USD+KDV
  KDV Dahil:   2.137,85 TL
   
   
Karlatrmak iin tklayn
RUIJIE RG-AP710+POE INJECTOR 1 x 1 Giga POE + 1x Console 1167 Mbps 2.4GHz + 5GHz Dual ndoor AP (Tavan Tipi)
RUIJIE RG-AP710+POE INJECTOR 1 x 1 Giga POE + 1x C
  Fiyat:   92,94 USD+KDV
  KDV Dahil:   625,66 TL
   
   
 
Sayfa :    1 
 
 
Her Hakk Sakldr 2013 - DN Yazılım Ltd. Şti.

Taksit ve deme Avantajlar Burada.

Doruk Sokak No:14/A Cebeci ÇANKAYA / ANKARA - info@teknikmekan.com
Sipari Takip Hakkmzda Hesabm
letiim Mteri Hizmetleri lgilendiklerim
ade Koullar Gvenli Alveri Arza ve Garanti

Yer Salayc: webaktuel e-ticaret

Kredi Kart Bilgileriniz 128 Bit SSL Sertifikas ile korunmaktadr

Yüzde Yüz Güvenli Alışveriş

Google+

..